Keramika pro děti

icon graf

HRAVÉ TVOŘENÍ Z KERAMICKÉ HLÍNY V MATEŘSKÉ ŠKOLE PASKOV (podzim 2018)

Keramika rozvíjí kreativitu, fantazii a hlavně manuální zručnost dětí. Je navíc velmi oblíbená a děti si před vánocemi některé výrobky odnesou domů a mají pěkné dárečky pod stromeček.

I letos bude probíhat keramický kroužek v naší mateřské škole. Zájemci se zapíší do tabulky (vyvěšena na hl. tabuli u MŠ) do termínu 26.9.  a ihned vyplní přihlášku, kterou si vyzvednou ve tř. Křemílek. Bez vyplněné přihlášky nebude dítě do zájmového kroužku přijato!!!  Doporučený věk je od 4 let a počet dětí je omezen na maximálně 12.

Proto se přihlaste včas!

Schůzky budou probíhat : Budova MŠ, ul. Místecká 758 – tř. Maková Panenka, co 14 dnů vždy v pondělí 14:30 – 16:00 (2 vyučovací hodiny). Cena: 800,- (6 lekcí za 1 pololetí, platba u p. keramičky Ing. Šárky Šodkové na 1. schůzce). Rodiče si děti vyzvednou vždy po ukončení: v 16:00 hod. Děti ze tř. Ferda Mravenec převede po písemném zmocnění rodiči do tř. Maková Panenka p. keramička Ing. Š. Šodková, na Místecké ul. děti převede zaměstnanec MŠ. Všechny písemné dokumenty k přihlášení dítěte si vyzvedněte ve tř. Křemílek (p.uč. Kreclová, Děcká).
Začínáme: 1.10. 2018