Mistrovství školek Slezské brány 2019

17.1.2019 se naše Mateřská škola zúčastnila Mistrovství školek Slezské brány 2019 v Raškovicích. Celkem soutěžilo 9 mateřských škol z Paskova, Václavovic, Řepišť, Žabně, Sviadnova, Raškovic, Višní Lhoty, Šenova a Nošovic. Za náš tým soutěžily děti: Nela Gurecká, Tereza Stachová, Eliška Stachová, Emma Janovská, Josef Krejčí, Markéta Žídková, Johana Flamová, Vojtěch Hrubý, Adam Bužek a Mikuláš Čubok.

Děti si s plným nasazením vyzkoušely 17 sportovních disciplín jako je slalom mezi kužely, štafetu, trakaře, chůze na chůdách, hod na cíl, přeskoky přes lavičku, vytrvalostní běh, poskoky snožmo s míčem i chůzi po kladině, … Jelikož se nejednalo o individuální výkony, ale o výsledky celého týmu, děti si společným povzbuzováním upevnily vzájemné společenské vazby. Po náročném sportovním vyžití čekalo na děti občerstvení – párek v rohlíku, pitíčko a tyčinka.
Po krátké přestávce následovalo vyhodnocení výsledků. Bylo velkým překvapením, že se náš tým umístil na krásném třetím místě. Děti si odvážely nejen krásné medaile, pohár za třetí místo, ale hlavně mnoho krásných společných zážitků. Tímto děkujeme organizátorům akce za skvělou přípravu a těšíme se na další ročník.
Zdeňka Mičlová, učitelka tř. Ferda Mravenec

Diplom za 3. místo v Mistrovství školek Slezské brány - zde

Zdeňka Mičlová, učitelka tř. Ferda Mravenec

Copyright © 2018 Mateřská škola Paskov | Všechna práva vyhrazena