Blátivá kuchyně na zahradě

Blátivá kuchyně, to nezní zrovna moc atraktivně, ale v naší mateřské škole je poslední dobou top prvkem na zahradě. A co je na ní úplně nejlepší? Pro svoje děti ji postavili rodiče,a děti, ty byly při stavbě tím nejdůležitějším a nejlepším stavebním dozorem. I ony však přidaly ruku k dílu a po dokončení kuchyňku hned vyzkoušely.


V naší MŠ přibyl na zahradě prvek, u kterého děti přicházejí na to, že hlína není špína a postupně se to učí i rodiče. Ti už automaticky dětem připravují oblečení, které občas po tom, co s ním děti kuchtí v kuchyni není ani poznat. Mateřská škola a děti děkují rodičům za jejich pochopení pro matlání se v blátě.

A u díků ještě zůstaneme, děkujeme vrchnímu staviteli tatínkovi Šimonka Němce, jeho rychlost při práci je neuvěřitelná, dále děkujeme mamince Šimonka a mamince Rostíka a Natálky Matušových, mamince Vítka a Aleška Kuzníkových za poskytnutí palet.
Těšíme se, že na jaře naši blátivou kuchyni s pomocí rodičů ještě rozšíříme. Kluci mají požadavek, že by chtěli z palet postavit bagroviště, doufáme tak, že se zapojí i další rodiče.

Ing. et Bc. Olga Golasová, třída Rákosníček  

Copyright © 2018 Mateřská škola Paskov | Všechna práva vyhrazena