Školka v době COVIDOVÉ

Nechci psát o tom, jak je těžký život učitelek mateřské školy v době "covidové", každé zaměstnání to má v tomto nelehkém období nějaké. Tímto článkem bych spíš chtěla poděkovat všem, kteří v mateřské škole pracují. Možná je divné, že poplácávám po rameni tak trochu i sama sebe, ale mám potřebu toto napsat.


Každý se "nouzový stav" snaží zvládat, jak nejlépe umí a myslím si, že je důležité, jestli je v pohodě či nepohodě. Díky kolektivu, který v MŠ pracuje jsem alespoň já v pohodě, a tak trochu doufám, že v pohodě, jsou i ostatní zaměstnanci. S kolegyněmi se společně všechno snažíme brát s úsměvem a když už jedna, jak se říká mele z posledního ostatní ji podrží.

I když nejsme v plném počtu, stále je zachován chod mateřské školy bez omezení, a to je náročné nejen pro nás učitelky, ale také pro správní zaměstnance, kteří neustále vymýšlejí legrácky a jsou prostě fajn. Paní ředitelka nás neustále povzbuzuje a zajišťuje veškeré ochranné pomůcky, které může, a i ona se nás snaží nabít pozitivní energií.

Podtrženo sečteno děkuji, že jste holky vaše Ola


Copyright © 2018 Mateřská škola Paskov | Všechna práva vyhrazena