5. Ekoschůzka

Závěrečná ekoschůzka - opékání párků

Nastal již konec školního roku a my bychom s Vámi rádi oslavili obhájení naše titulu EKOŠKOLA.

Dne 17. 7. 2019 Vás zveme na posezení u ohně a opékání párků jako poděkování za Vaši spolupráci. Akce proběhne od 16 hod. ve spodní části školní zahrady. Občerstvení zajišťuje MŠ.

Rekonstrukce školy

Vážení rodiče a přátelé školy,
začala plánovaná nástavba mateřské školy a s tím souvisí několik organizačních změn.
DBEJTE ZVÝŠENÉ OPATRNOSTI VÁS A VAŠICH DĚTÍ !!!!
Prosíme, respektujte a tolerujte toto období, které je náročné nejen pro vás a vaše děti ale i pro zaměstnance MŠ.

Číst dál: Rekonstrukce školy

Rozhodnutí o přijetí dětí do MŠ pro rok 2019-20

infoRozhodnutí o přijetí dětí do MŠ Paskov naleznete zde

Adaptační pátky

pro zvetšení zde

Nové logo MŠ Paskov

Naše nové logo MŠ Paskov jejímž autorem je sl. Sabina Šebestová, (učitelka ze tř. Krteček)

Škola v přírodě - schůzka

Milí rodičové, dne 14. 5. 2019 v 16 hod. proběhne ve třídě Ferda Mravenec (odloučené pracoviště na ZŠ) schůzka ohledně školy v přírodě. Účast rodičů dětí, které jedou na školu v přírodě nutná. Na schůzce probereme veškeré organizační záležitosti. Děkujeme.