Poděkování ředitelky za školní rok 2023-2024

Vážení rodiče,
děkuji za skvělou spolupráci ve školním roce 2023/2024, který se pomalu blíží ke konci. Tento školní rok byl opět s Vámi a Vašimi dětmi jedinečný,
plný krásných a nezapomenutelných zážitků a opět nás všechny posunul o kousek dál.

Přeji Vám, abyste letní prázdniny strávili s těmi nejbližšími v pohodě, užili si volna a sluníčka.

V září Vás budeme opět čekat a těšit se na další dobrodružství.
Dětem, které odchází v září do 1. třídy přeji hodně sil, odhodlání a dobrých zkušeností.
Krásné prázdniny a ještě jednou děkuji, že nám dáváte obrovskou důvěru a svěřujete nám ty nejdražší poklady světa – Vaše děti.

Vážíme si toho!
Za celý kolektiv MŠ Paskov, p.o,