Prohlášení o přístupnosti

naše webové stránky www.mspaskov.cz, které informují o dění v naší Mateřské škole Paskov (příspěvková organizace), Místecká 758
73921, Paskov jsou v souladu se zněním zákona č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně
zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, který provádí Směrnici Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102 ze dne 26. října 2016 o přístupnosti webových stránek a mobilních aplikací.

Na webu:
K přehlednosti našich stránek se používá nabídka v levé části webu. Pomocí tlačítek, lze kdykoliv přepnout na jakoukoliv stránku.

Na webu jsou některé informace poskytovány i v jiné, než textové podobě a to ve většinu v PDF souborech. Cesty na tyto soubory jsou řešeny hypertextovými odkazy. Tyto informace jsou zpravidla otvírané v novém okně.

Použité formáty
informace jsou nabízeny i v podobě dokumentů DOC, DOCX, PDF, které jsou vhodnější pro tisk.
Dále pak grafické formáty JPG, PNG, GIF, které jsou standardně podporované webovými prohlížeči.

Provozovatel
Tyto internetové stránky používá Mateřská škola Paskov (příspěvková organizace). Internetové stránky využívají redakční systém JOOMLA, který je poskytován zdarma. Správcem veškerého obsahu je Mateřské škole Paskov (příspěvková organizace).