Nový dodavatel českého masa do naší mateřské školy

V průběhu měsíce června nás navštívil náš nový lokální dodavatel masa do školní kuchyně, pan Patrik Kučera z Jistebníku.

Cílem této změny dodavatele je nejen podpořit lokální drobné podnikatele, kteří svou práci ještě stále dělají poctivě a s láskou, ale také zkvalitnit dětskou stravu o české kvalitní maso, které není zamraženo, upraveno a dováženo „přes půl světa“. Tento dodavatel bude od září 2021 dovážet do naší mateřské školy pouze maso čerstvé ve vakuovém obalu. Spolu s paní ředitelkou a paní vedoucí školní jídelny se pan Kučera setkal s našimi dětmi ze třídy Rákosníček a Maková panenka. Děti měly připraveny různé všetečné otázky, které jim pan řezník zodpověděl a spolu s paní učitelkou si také připravily namalované obrázky, které mu předaly. Aktivity týkající se projektu „Skutečně zdravá mateřská škola“, který jsme si vzali za vlastní, budeme v následujícím školním roce 2021/2022 dále prohlubovat a věříme, že také nová akční skupina vytvořena z dětí, rodičů a zaměstnanců mateřské školy bude mít nezanedbatelný vliv na zvyšování kvality předškolního vzdělávaní.


Za MŠ p. uč. Alena Horklová

Copyright © 2009 - 2022 Mateřská škola Paskov | Všechna práva vyhrazena

Save
Cookies user preferences
Cookies, které se ukládají automaticky na našich stránkách nepoužíváme k žádným marketingovým či statistickým účelům.
Souhlasím
Nesouhlasím
Informace
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro přístup, správné a bezproblémové fungování stránek a pro zajištění bezpečnosti stránek.