Tabule

Vážení rodiče,
informujeme Vás, že ke dni 30.4.2020 Mateřská škola Paskov,
ukončila provoz pevné telefonní linky z důvodu minimálního provozu.

K dispozici jsme vám stále na mobilních číslech:
776 240 111 ředitelka
739 562 332 zástupkyně
601 122 252 školnice
734 204 923 vedoucí školní jídelny - odhlašování a přihlašování stravy
734 204 920 - tř. Maková panenka

Další kontakty (e-mailové adresy pedagogů nebo ID datové schránky mateřské školy)
naleznete v kontaktech na naších stránkách www.mspaskov.cz

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážení rodiče,
školné (úplata za předškolní vzdělávání) se zvyšuje od 1.9.2020  na 500,- /měsíčně.
Upravte si včas své trvalé příkazy k úhradě.

INFO K PROJEKTU EVROPSKÉHO FONDU zde

Změna ceny stravného od 1.9.2019 - zde