Informace o zpracování osobních údajů v MŠ Paskov

Mateřská škola Paskov, příspěvková organizace, Místecká 758, 739 21 Paskov, IČO:75026279 (dále jen „MŠ“), zřizovatelem mateřské školy je město Paskov.

Hlavním úkolem MŠ je poskytování předškolního vzdělávání dětí ve smyslu školského zákona. V rámci svých činností zpracovává osobní údaje. Postupuje přitom v souladu s právními předpisy, zejména nařízením EU č. 2016/679 o ochraně osobních údajů (tzv. GDPR).

Formuláře na webových stránkách MŠ (Omlouvání absence a Odhlašování + přihlášování stravy) podléhají GDPR. Jde o "jméno a příjmení" dítěte, které je nutné k evidenci pro omluvu či odhlášení/přihlašování stravy.

Pověřenec pro ochranu osobních údajů pro MŠ Paskov je Mgr. Michaela Neumahr (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Cílem tohoto dokumentu je informovat o zpracování osobních údajů v MŠ a právech, která mohou děti, resp. jejich zákonní zástupci uplatnit. Ostatní osobní údaje jako jsou RČ, kontakt, bydliště.... atd. řešíme Informovaným souhlasem rodičů, který je uložen v ředitelně.