Školní téma

Krok za krokem

CZECH REPUBLIC

pro předškolní vzdělávání pro období r. 2018 – 2023

„Děti z kouzelné zahrady u zámku“

Zpracovala: ředitelka MŠ Paskov Mgr. Jarmila Petrošová, kolektiv pedagogů  a rodiče (PR 27.8.2018)

Schválila: ředitelka MŠ Paskov Mgr. Jarmila Petrošová

Pětileté vzdělávací téma v období šk. roku 2018/19, 2019/20, 2020/21. 2021/22 a 2022/23

Milí rodiče, otevíráte náš nový vzdělávací program, který je zaměřený na malé bytosti žijící z velké části dne na naší kouzelné zahradě. Jsou to bytosti malé, ale nikoli bezvýznamné. Jsou důležité pro nás, pro Vás, pro budoucí život na této planetě. Jsou to děti. Vaše děti! A na nich záleží, jak se nám za pár let bude žít, jaká bude voda, půda, ovzduší i sluneční záření. ………jaká bude příroda na naší modré planetě Zemi je v jejich rukou.

Motto: “…když něco opravdu chceš, celý vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit“